Ivana Miklíková

asistentka Jakuba Michálka a Ivana Bartoše

Narodila jsem se 12. února 1990 a pocházím ze Žďáru nad Sázavou, kde jsem vystudovala tamější gymnázium. Po neúspěšném studiu VŠ v Brně jsem se přesunula do Prahy, kde bydlím doteď. Většinu své profesní kariéry jsem pracovala v zákaznickém servisu, v posledních letech na vedoucích pozicích, kde jsem měla na starosti několikačlenné týmy operátorů, které jsem školila v komunikaci.

Od prosince 2022 pracuji jako asistentka Jakuba Michálka a Ivana Bartoše v Poslanecké sněmovně. Pomáhám jim s organizačními věcmi, administrativou a se sociálními sítěmi. V únoru roku 2023 jsem se stala registrovaným příznivcem Pirátské strany a vstoupila do místního sdružení Pirátů Praha 3, kde dobrovolničím v mediálním týmu, od ledna 2023 jsem členkou Pirátské strany.

Kromě práce pro Piráty pracuju i jako moderátorka hospodských kvízů. Mezi mé záliby patří sport - především florbal, který hraji aktivně už přes 20 let, 15 let jsem hrála nejvyšší ženskou soutěž, nyní hraji 1. ligu žen za FA Mladá Boleslav. Kromě florbalu se nově pokouším hrát i fotbal - za FK Union Strašnice.