František Doseděl

Advokátní koncipient

Mgr. František Doseděl je místopředsedou místního sdružení Praha 3. Narodil se v Českém Těšíně, od roku 2006 žije v Praze. Je zaměstnán jako advokátní koncipient a od června 2019 je neuvolněným radním Prahy 3 pro sport, tělovýchovu a dotační politiku.

V rámci Pirátů se věnuje obzvláště obecné právní problematice, sdílené ekonomice a tomu, aby se nám všem (nejen) na Praze 3 žilo dobře.

Po Gymnáziu F. X. Šaldy (obor přírodní vědy) vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy (obor právo a právní věda). Již deset let žije ve spokojeném vztahu s Davidou Hathor Doseděl a je hrdým páníčkem/služebníkem dvou psů. Do širokého spektra jeho volnočasových zájmů patří LARP, Jugger, pěstování (chilli, rajčata, bylinky), deskové a počítačové hry. Mluví anglicky a slovensky. Je schopen objednat si v restauraci (a rámcově poradit kudy do ní) i německy, chorvatsky a rusky.

Oblíbené citáty:

“‘Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.” - Elbert Hubbard “Poctivě žít, nikomu neškodit, každému, co mu patří.” - Ulpianus “Není zvláštní, že ti samí lidé, kteří se smějí sci-fi, naslouchají předpovědím počasí a ekonomům?” - Kelvin Throop III
frantisek-dosedel

Pirátská strana


Lidé

Jaromír Beránek
Jaromír Beránek zastupitel hl. města Prahy, předseda výboru pro zahraniční vztahy a EU fondy ZHMP, člen finančního výboru ZHMP
Jan Hájek
Jan Hájek člen Finančního výboru
Poznejte celý náš tým