Nová dětská psycholožka na Praze 3!

6. února 2024
Nová dětská psycholožka na Praze 3!

A nejen to! Nedostatečné kapacity psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů jsou celorepublikovým problémem. Proto jsem se pustila do hledání řešení, jak tyto služby občanům Prahy 3 zajistit.

Vytvořili jsme pobídku ve formě zvýhodněného nájmu ordinace pro ambulanci dětského psychologa. A nyní vám můžeme představit www.intersepraha.cz! Na pobočce v Jeseniově ulici již nyní funguje odborný tým 2 psychologů pro dospělé a 2 psychiatrů pro dospělé a mladistvé od 16 let.

Ordinace ve Slezské ulici bude otevřena za pár dní, ale již nyní se můžete objednat. Budou zde k dispozici 4 dětští psychologové, kteří zároveň nabízejí i psychoterapii pro děti.

Všechny služby jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. a pro objednání můžete použít tento formulář.

Se společností jsme navázali úzkou spolupráci a počítáme s tím, že se bude nabídka služeb v budoucnu ještě rozšiřovat. Zároveň hledáme možnosti podpory pro žáky našich škol, a to jak v oblasti péče, tak v oblasti prevence.

<hr />
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti iniciovali další workshop k duševnímu zdraví, cílem je vytvoření ucelené koncepce. Rozvoj péče a prevence je pro Prahu 3 prioritou

Piráti iniciovali další workshop k duševnímu zdraví, cílem je vytvoření ucelené koncepce. Rozvoj péče a prevence je pro Prahu 3 prioritou

V úterý na Žižkově proběhl již druhý workshop na téma duševní zdraví. Akce, kterou iniciovala místostarostka Prahy 3 Nikol Marhounová (Piráti), se zaměřila na sdílení zkušeností a dobré praxe s dalšími městskými částmi. Problematiku duševního zdraví nahlížela optikou různých cílových skupin a jejich potřeb.

Díky, že jsem mohla

Díky, že jsem mohla

Právě teď je to přesně půl roku od chvíle, kdy k nám dorazila naše porodní asistentka. Byla jsem již 14 dnů po termínu porodu a druhý den ráno jsem měla nastoupit do Bulovky na jeho vyvolání. Tak jsem si to nepřála.